Jan Burian — Improvizace a naopak
Jan Burian, Jaroslav Kořán, Bizzare Band a další
 
hudba  

Koncert s oslavou nového alba s názvem IMPROVIZACE, které natočil letos pětašedesátiletý Burian s bubeníkem a producentem Jaroslavem Kořánem. Ve druhé části koncertu NAOPAK – společné vystoupení s nevšedním osmičlenným hudebním tělesem BIZARRE BAND, jehož hudba nezná žánrové hranice. Účast na oslavě přislíbili i další hosté.

Jan Burian a Jaroslav Kořán improvizují a zpívají písně Jana Buriana na texty vlastní, ale i Ericha Kästnera, Bennyho Andersena, Konstantina Biebla, Christiana Morgensterna, Antonína Brouska či Františka Listopada.

BIZARRE BAND a Jan Burian natáčejí v květnu pro Galén dvojalbum. Burianovy písně aranžují Dušan Navařík a Zdeněk Dočekal pro obsazení: klavír, flétna, basklarinet, bicí, kontrabas, akordeon, housle a kytara... V listopadu proběhne společné turné v osmi městech.


Uvedení  
Ke stažení  

Jan Burian
www.janburian.cz
písničkář, spisovatel aj.
Oslaví své pětašedesátiny prací...

Bizarre Band
https://www.facebook.com/klarandband/
Skupina klasicky vzdělaných hudebníků, kteří se nebojí překračovant žánrové hranice. Po vydání vlastního alba V krajině naměkko spolupracují s Janem Burianem a dalšími hudebníky.

Jaroslav Kořán
http://www.snivec.cz/Jaroslav_Koran_snivec/uvod__main.html
Perkusionista, bubeník, hudební producent a snivec natočil s Janem Burianem album IMPROVIZACE, které právě vydává vydavatelství Galén. Na koncertě se bude slavit především společnou hrou...

 

Recenze: Jan Burian v Arše — protisedi.cz, 5.4.2017