GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR (CAN/ Constellation)
+ support: Kevin Doria
 
hudba  

Obaly, na nichž není ani název kapely, ani alba. Mediální prezentace omezená na minimum. Oficiální fotky skupiny? Neexistují. A hudba samotná? Předlouhé a na první poslech náhodně „posbírané“ kompozice bez zpěvu a čitelné rytmické struktury. Godspeed You! Black Emperor dělali vždy všechno naopak. Místo komunikace s okolním světem kolem sebe vystavěli těžko proniknutelnou pavučinu mýtů, dogmat a bájí. Z personálního chaosu (v jedné chvíli hrálo v kapele více než dvacet muzikantů!) ale dokázali stvořit monumentální zvuk, který jaksi mimochodem zaznamenávali na geniální desky. Pro své fanoušky jsou Godspeed You! Black Emperor zosobněním toho nejčistšího přístupu k hudbě. Hodí se vůbec podobně striktní vize do tohoto světa? Ovšemže ne. GY!BE ale také nikdy nepředstírali, že mají s tímto světem společného cosi víc, než jen náhodné protnutí v čase a prostoru. Po šesti letech od jejich posledního pražského koncertu máme možnost se znovu protnout 19. dubna 2018, tentokrát v Divadle Archa!


Uvedení  
Ke stažení  

VSTUPENKY
1. Prvních 100 kusů vstupenek od pondělí  4. 12. 2017 za 490,– Kč, pouze na pokladně Divadla Archa nebo on-line na www.divadloarcha.cz a goout.cz (na tuto vlnu vstupenek se nevztahují rezervace).
2. Vstupenky á 590,– Kč budou k dispozici v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal (všude plus obvyklé distribuční poplatky), dále pak bez poplatků v pokladně a prostřednictvím webu Divadla Archa (po vyprodání vlny prvních 100 vstupenek) a on-line také na stránkách Silver Rocket zde.
3. Na místě v den koncertu za 690,– Kč

Pořádají Divadlo Archa, Scrape Sound a Silver Rocket.

http://cstrecords.com/gybe/
https://godspeedyoublackemperor.bandcamp.com