Velký špatný: Talkshow Radia Wave
Aleš Stuchlý, Dan Řehák, Prokop Vejda a hosté
 
talkshow  

Květnová Talkshow zhodnotí s pozdviženým obočím uplynulých 95 let Českého rozhlasu. Také podnikneme verbální pouť na horu Říp, kde se před 150 lety zakládal tábor lidu a budeme se ptát, jaký je rozdíl mezi vlastenectvím a nacionalismem. Spolu s krtky a trolly pak oslavíme vznik metra a emailového spamu. Co bychom si bez nich taky počali.

Hosté: Světlana Witowská, Ondřej Štindl


Uvedení  
Ke stažení  

Světlana Witovská
Novinářka a moderátorka, která před nedávnem ohormila širokou veřejnost bravurně zvládnutou prezidentskou debatou mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem, prošla během své kariéry řadou médií, od idnes.cz, přes Prima TV až po Českou televizi. Rozhovory, zejména v pořadu Interview ČT 24, jsou její doménou a díky studiím na Právnické fakultě se nenechá, narozdíl od nás, zahnat jen tak do rohu. Jak velké dovede mít nervy, zda preferuje Říp před rozhlasem a kolik vody vypije za hodinu Andrej Babiš nám možná prozradí dozvíte 2. května v divadle Archa. Grilovací koření s sebou, bude to žhavý.

Ondřej Štindl
Publicista, spisovatel, novinář, scenárista a rozhlasák v jedné osobě. Držitel dvou Českých lvů, někdejší majitel Strašidelného zámku, byť fiktivního, a velký teoretik všech možných československých totalit bude mít k tématům Vlastenectví vs. Nacionalismus, Říp vs. Soptík a Rozhlas vs. Telka jistě co říci. Svět pod hlavou Ondřeje Štindla navštívíme 2. května v divadle Archa. Vezměte si Pouta a zasedněte Místa, vydáme se K hranici možného.

Více o pořadu na https://wave.rozhlas.cz/vidim-mleko-a-strdi-vidim-velky-spatny-7203124

Radio Wave: https://wave.rozhlas.cz/