DANIEL LANOIS & VENETIAN SNARES / ZRUŠENO
Struny podzimu 2018
 
hudba  

Daniel Lanois ze zdravotních důvodů zrušil celé listopadové evropské turné s Venetian Snaresem včetně koncertu v Praze v rámci festivalu Struny podzimu. V důsledku toho se koncert Venetian Snares x Daniel Lanois naplánovaný do Divadla Archa na 1. 11. 2018 ruší.

Vstupné se vrací stejnou formou úhrady, jakým bylo placeno, případně v konkrétním místě nákupu. V případě zakoupení vstupenky přes web strunypodzimu.cz, nebo colosseumticket.cz kontaktujte prosím náš předprodejní systém na e-mailové adrese: vstupenky@colosseum.eu.
Pokud jste k nákupu vstupenek využili online předprodejní systém GoOut, vstupné vám bude automaticky zasláno zpět na váš bankovní účet. Částka za vstupenky zakoupené na pokladně Divadla Archa vám bude proplacena tamtéž.

Společný projekt Daniela Lanois x Venetian Snarese nebylo bohužel možné adekvátně nahradit. Omlouváme se všem, kteří si zakoupili na koncert vstupenky a věříme, že se nám podaří toto výjimečné umělecké spojení v Praze v budoucnu představit. Stay tuned.

Děkujeme za pochopení.

Osobní vzkaz fanouškům od Daniela Lanois:

Due to bronchitis I'm afraid I have had to cancel my November Euro tour with Venetian Snares.
For all to know that Venetian Snares is a massive force of a talent, I’m very proud of our recorded works, and so it breaks my heart to not be able to accompany my friend on this live performance excursion.
A thank you to our promoters and music lovers for accommodating this change of plan.
Health comes first.

All my love,
Daniel Lanois


Uvedení  
Ke stažení  

Další představení v rámci Struny podzimu 2018:

Festival Struny podzimu — www.strunypodzimu.cz