Jan P. Muchow & Antagonists
support: dné
 
hudba  

Audiovizuální lahůdka mapující nejznámější filmové melodie Jana P. Muchowa aneb klubový koncert v mimořádné sestavě. Účinkují Jan P. Muchow, Ema Brabcová (Luno, Khoiba), Václav Havelka (Please The Trees), Marek Doubrava (Hm…, ex Tata Bojs), Jan Janečka (Southpaw, Republic Of Two, Luno), Marie Dorazilová (PKF – Pražská filharmonie, Krása Quartet) a Jenovéfa Boková. Projekce VJ Clad. V roli speciáního hosta vystoupí zásadní jméno domácí alternativy dné.


Uvedení  
Ke stažení  

"V porovnání s našimi předchozími, převážně festivalovými koncerty bude program doplněný o více skladeb. A bude i jinak pojaté vizuální podiové zpracování, nebudou výhradně filmové projekce," láká Muchow na turné, v jehož rámci zazní dnes již kultovní skladby jako Lucky Boy z filmu Samotáři, temná balada Lay Down ze snímku Ve stínu, moderní countryovka Cowboy of The River z Teorie tygra nebo westernovská Out of Shadow z polského filmu Yuma a řada dalších.

Ondřej Holý alias dné, laureát cen Anděl, Apollo a Vinyla, jehož debutové album These Semi Feelings, They Are Everywhere (2016) vyšlo na německém labelu Majestic Casual Records vzbudil pozornost medií jako Noisey, C-heads, NOWNESS, Wonderland.  "Jeho hudba je hodně imaginativní a nám se moc líbí, to byl důvod naší volby," říká k jeho účasti na turné Muchow.

 

Odkazy

www.facebook.com/JanPMuchowAndTheAntagonists/

Album Jan P. Muchow - The Antagonist vyšlo na CD a na vinylu jako 2 LP u vydavatelství Supraphon 11. 8.2017
https://www.supraphonline.cz/album/325485-the-antagonist

https://dne.fm/