Andreya Triana, support Klara & The Pop
Mladí ladí jazz 2019
 
hudba  

Fenomenální zpěvačka a autorka z Londýna, Andreya Triana, zahájí v Arše desátý ročník festivalu Mladí ladí jazz. V Praze představí zbrusu novou desku Life In Colour. Díky spolupráci s Bonobo či Flying Lotus už stihla za svou kariéru nasbírat spoustu fanoušků i v Česku.


Uvedení  
Ke stažení  

Třetí album Life In Colour vychází v květnu na labelu Hi-Tea Records. „Trvalo mi dlouho, abych se sama se sebou cítila dobře,“ říká Andreya Triana o cestě ke své novince. „Je opravdu úžasné, když konečně dosáhnete bodu, kdy máte víc dobrých dnů než těch špatných.“

Life In Colour je album pro lidi, kteří milují život. Přesně tento pocit niterní radosti je slyšet skrze celou Life In Colour – sebevědomou, intuitivní a procítěnou desku, která oslavuje lásku, svobodu, nezávislost a ženství. Life In Colour je únikem ze současného světa plného chaosu k čisté radosti. První ochutnávkou je singl Woman, což je soulovo-popová hymna zdravé sebelásky.

https://www.andreyatriana.com/

Support: Klara & The Pop
Klara & The Pop, to je šarm a energie, jimiž oplývá Klára Vytisková, majitelka Anděla za své první sólové album Home, obklopená elitní sestavou mladých muzikantů. Cesta, která začala před lety s úspěšnými Toxique, se přehoupla do další dimenze.

http://www.klaravytiskova.cz/

 

Více na https://www.mladiladijazz.cz/