EKG O Lásce a Ježíškovi
Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
 
hudba literatura  

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše bude v sobotu 14. prosince věnovaný Lásce a Ježíškovi. Protagonisté pozvali do pražského Divadla Archa malého Ježíška, Josefa, básníka Jana Těsnohlídka mladšího, Marii a další hosty. Zahraje Jarda Svoboda & Dárečky.


Uvedení  
Ke stažení  

Protagonistů jsme se zeptali, proč právě Ježíšek? „V konkurenci Santy Klause a Dědy Mráze zatím vítězí“, domnívá se Jaroslav Rudiš. „A jeho dospělá forma v podobě utrápeného třicátníka zase žádné dítě dvakrát nepotěší,“ dodává Malijevský. Novorozence s sebou!

O EKG

EKG je literárně hudební kabaret, který ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od počátku roku 2007. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných (nejen) českých spisovatelů.

http://www.malijevsky.com/

http://rudis.cz/

 

Kredity

Účinkují: Ježíšek, Josef, Jan Těsnohlídek mladší a Marie.
Hraje Jarda Svoboda & Dárečky.
Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.