Sophie Hunger — Supermoon Tour
support: Mark Berube a Kristina Koropecki
 
hudba  

Sophie Hunger přijede do Archy představit aktuální a zatím nejvyzrálejší album Supermoon! Uhrančivé písně Sophie Hunger učarovaly českému publiku, když před šesti lety předskakovala se svou skupinou Eriku Truffazovi na koncertech v Praze a Brně. Byly to tehdy její první koncerty v zahraničí. Mezitím se z tehdy neznámé začínající umělkyně stal jeden z nejvýraznějších evropských hudebních objevů. Prodala dohromady více než 250 000 nosičů a vyprodává sály po celé Evropě.


Uvedení  
Ke stažení  

Ve Švýcarsku narozená autorka zpívá především anglicky a zní jako surrealistické spojení Bjork s Nico a Joni Mitchell dohromady. "Podobně jako PJ Harvey zamlada je těžké ji ignorovat. V tom albu je ukrytá síla. Je obsedantní, strašidelné a krásné," napsal o švýcarské zpěvačce vlivný britský hudební časopis Mojo.

Do Archy přijede představit aktuální a zatím nejvyzrálejší album Supermoon, které je u nás v distribuci od společnosti Universal.

Odkazy

FB událost

 

Jako předkapela Sophie Hunger se představí duo Mark Berube a Kristina Koropecki. Kořeny tvorby pochází z folkové tradice, z poezie mluveného slova ovlivněné zároveň jihoafrickou hudbou, psychedelickým folk popem a jazzem! Když přidáme hru na violoncello , získáme mix bohaté, svěží a dobrodružné hudební krásy. 

http://www.markberube.com/

 

Koncert pořádá agentura Rachot.