Představení o ničem
Vstupenky na NIC 2020
 
PODPOŘTE NÁS  

V Arše se od 10. března do konce dubna mělo uskutečnit 31 představení, 7 koncertů, 5 divadelních dílen a 24 kurzů pro veřejnost, které mělo navštívit přes 10 000 diváků. Jak vidíte, sál musel zůstat prázdný.

Kupte si vstupenku do virtuální Archy a pak třeba můžete kliknout na Archa.radio s aktuálními podcasty a od 7. dubna také na server Archa.online, kde najdete záznamy unikátních představení a koncertů z video archivu Archy a postupně zde budou přibývat další příspěvky.

Vaše pomoc rozhodně nebude k ničemu. Děkujeme!


Uvedení  
Ke stažení  

Umělci a umělkyně napříč Českou republikou bojují s koronavirovou krizí každý den. Spousta z nich aktivně pomáhá svým komunitám, ačkoliv jejich vlastní příjmy v podstatě ze dne na den spadly na nulu: Divadla jsou zavřená, koncerty se nekonají, do galerií se nesmí a jen online aktivity přežití nezajistí. Bohužel tak čelíme reálné hrozbě, že v horizontu pár měsíců řada institucí z české kulturní mapy jednoduše zmizí. Existuje ale cesta, jak je podpořit přímo – Hana Třeštíková, producentka a pražská radní pro kulturu, vytvořila společně s GoOut koncept NIC 2020.

NIC 2020 je festival, který neexistuje. Zapojí se do něj řada institucí, které sice bohužel vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu nemohou nabídnout reálný program, ale podpořit je můžete i tak – tím, že si koupíte vstupenky na nic. Symbolická akce proběhne 1. května, ve svátek všech zamilovaných, ve spolupráci s kulturními subjekty z celé České republiky.

Více...