Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020
OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
 
talkshow  

V souladu s vládou nařízenými opatřeními proti šíření koronaviru je kapacita Veřejného natáčení SJK omezená. Máte-li zakoupené vstupenky, je nutné registrovat svou účast zde: https://showjanakrause.cz/vstupenky/vstup-na-nataceni-sjk/

Registrační formulář je spuštěn od 20.5.2020, 8.00. Informace a podmínky o kompenzaci neuplatněných vstupenek na SJK naleznete na www.showjanakrause.cz.

Dodržujeme veškerá nařízená hygienická opatření a zajistili jsme podmínky, aby jste se cítili bezpečně - dezinfekci rukou, roušky i stanovené odstupy mezi diváky.

Laskavě Vás žádáme, abyste  do divadla přicházeli bez příznaků nemoci COVID-19. Chráníte tak sebe i ostatní.
 
Berte prosím na vědomí, že bar i šatny budou prozatím uzavřeny. K dispozici budou pouze toalety.

Změna vyhrazena. Produkce a dramaturgie: InFilm.

 


Uvedení  
Ke stažení  

Vážení diváci,
za zrušené termíny natáčení Show Jana Krause v období 10.3. – 19.5.2020 vám budou za neuplatněné vstupenky vráceny peníze v plné výši. Pokud jste zakoupili vstupenky online přes Ticketportal a Goout, jejich kanceláře Vás budou kontaktovat a k vrácení peněz dojde automaticky zpět na váš účet. V případě osobního nákupu vstupenek na pokladně Divadla Archa a v prodejních místech Ticketportalu vám budou peníze vráceny v místě nákupu a to do 28.8.2020. Otevírací hodiny prodejen najdete na stránkách www.divadloarcha.cz a www.ticketportal.cz.
Těm z vás, kteří mají vstupenky na natáčení Show Jana Krause v budoucích týdnech, ale nebudou mít možnost zúčastnit se z důvodu omezené kapacity, bude vráceno vstupné stejnou cestou (viz výše) a to vždy po uskutečnění příslušného termínu natáčení.