Mr. Wombat na vlnách poťákového moře
feat. Avokaduo, Branko´s Bridge, Grottup, DJ Šaty s vlečkou
 
hudba  

Mr. Wombat tě zve na unikátní letní akci v Divadle Archa!
Můžeš se těšit na velkolepý křest jazzovo-folkové kapely Avokaduo, garage-rockovou kapelu Branko’s Bridge, velkou párty od Grottup a na závěrečný večírek s DJ Šaty s vlečkou. Nebude se jednat ale pouze o hudební program. Připravili jsme si pro tebe i odpolední Wombat Workshop ve spolupráci s Vítkem Paulíkem na téma Ableton a veřejnou debatu s podcastem Kolaps od Alarmu.

 

14.00 Ableton workshop, Vítek Paulík (Mr. Wombat) – registrace probíhá na: studio.mr.wombat@gmail.com

18.00 veřejná debata, podcast Kolaps (Alarm) - vstup zdarma

20.00 kapely - vstup s platnou vstupenkou


Uvedení  
Ke stažení  

Avokaduo
Je kapela postavená na repertoáru dvou mladých muzikantek Anežky Matouškové (zpěv, kytara) a Kláry Pudlákové (kontrabas, zpěv). Po několika letech společného prozpěvování, skládání a vystupování nahrály desku Za kousek něhy, kterou vydalo vydavatelství Polí5 a kterou právě 24. v Arše pokřtí. Deska je tečkou za jednou částí mládí, která je promítnutá v originální hudbě a textech. Hudba Avokadua balancuje na pomezí folku a jazzu, vyvěrá z neobyčejného přátelství a napojení. Na křtu zazní bicí Filipa Tománka, housle Jany Havlákové a piano Jendy Pudláka, ale i mnoho dalších výjimečných hostů, jejichž působení mělo na vznik desky vliv.
https://poli5.bandcamp.com/album/za-kousek-n-hy
https://www.facebook.com/avokaduo/
https://open.spotify.com/artist/7ihx2fcOg4da9nBx7fiTvA?si=R-TfHsoHR9Klb8EgXD_VRA


Branko’s Bridge
Čtyři strašáci ze země Oz, dvě kytary, klávesy, bicí a za mikrofonem budoucí doktor, který vypadá na třináct, ale zpívá hlasem šestačtyřicetiletého nádeníka. Psychedelický rock se špetkou šedesátek, který stojí na historce o skoku z mostu.
https://open.spotify.com/artist/22S4o4aHumjlKzZjPc0Sdk
https://www.facebook.com/brankosbridgeboys/
https://www.youtube.com/watch?v=xm-vbvPv7kA

Grottup
Grottup: úderka nálad a trapu, mansarda explozí, hajty & kopáky, psychedelické oko hurikánu, kulometná vichřice, nářez, noisová rychta, nášup, nádivka čiliže harmonie, slova pohozená v čase, nejlepší flow ve městě, tučný beaty, maskulinní dancehall, vzhůru k výšinám refrénů, boombap z periferie, vajgly a městská špína, přetékající koš hudebních žánrů, soundcloudový rap, pouliční herci.
Grottup je novým projektem Aid Kida, rappera yung fausta a Ezry Leaka. Jejich první tvorba vyšla rovnou ve formě alba v březnu tohoto roku a 24. června bude jedna z unikátních příležitostí tento projekt vidět a slyšet na živo. Tak si to nenechte ujít!
http://grottup.bandcamp.com/album/
https://www.instagram.com/grottup/