ARCHA.LAB ATELIÉR: Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie II / ODLOŽENO
 
KURZ / ve Studiu Archa  

Milí účastníci ateliérů Archa.lab,

vzhledem k rychle se zhoršující situaci spojené s pandemií Covid-19, jsme nuceni přistoupit k ochrannému opatření.
Plánované otevřené hodiny a následné pravidelné kurzy ateliérů pro děti i dospělé se do odvolání nebudou konat.

Těm z vás, kteří si zakoupili kurz online přes GoOut bude platba v plné výši vrácena zpět na účet automaticky do dvou týdnů. V případě nákupu osobně na pokladně Divadla Archa, Vám platbu za kurzovné vrátíme v hotovosti do 30. října 2020.
 
Vím, že z této zprávy nemáte radost. Věřte nám, že nás k tomuto kroku vedla zralá úvaha, která vychází z vědomí odpovědnosti za zdraví a bezpečnost nás všech.

Děkuji za pochopení,
za vedení Divadla Archa,

Jana Svobodová, umělecká vedoucí Archa.lab

Pro případné dotazy, prosím, kontaktujte produkční Archa.lab Romanu Sekáčovou na romana.sekacova@divadloarcha.cz nebo tel. 602 695 044.

 

 


Uvedení  
Ke stažení  

„Taneční a pohybový ateliér fyzického divadla je otevřený všem, kteří chtějí využívat tanec a pohyb k vlastnímu vyjádření. Budeme  postupovat přes poznávání anatomických zákonitostí a improvizaci k hledání vlastního výrazu. Naším prostředkem budou taneční a pohybové hry, které otevřou svět imaginace otevřený  práci s vlastní energií i energií skupiny. Budeme pracovat s principem vztahu těla a mysli, který je od nepaměti zapsán v každém z nás.“ Veronika  Kacianova, lektorka.

► Čtvrtky /17.30 - 19.00
► Cena ateliéru /14 lekcí- 2 800 Kč
► Lektorka:  Veronika Kacianova

► Místo konání: Studio Archa.lab, Zlatnická 8, Praha 1

Kontaktní osoba:
Romana Sekáčová, produkce Archa.lab
E: romana.sekacova@archatheatre.cz

 

Kredity

Veronika Kacianova
Tanečnice, pedagožka, absolventka Konzervatoře Duncan centre, bakalářského studia pražské HAMU v oboru taneční věda a stáže na univerzitě pro umění Folkwang v Essenu. Jako interpretka se pohybuje na taneční scéně od roku 2002. Spolupracovala s uměleckým uskupením TOW, Divadlem bratří Formanů, Jánem Mančuškou a jinými. Stejnou dobu se věnuje taneční pedagogice. Na Konzervatoři Duncan centre vyučovala v letech 2002-2010 techniku Duncan a taneční tvorbu. Zároveň učila v tanečním Studiu Evy Blažíčkové. Vedla taneční workshop na Anatolské univerzitě v Eskišehiru v Turecku. Vede taneční obor na základní umělecké škole Harmonie v Dejvicích. Spolu s hudební skladatelkou Janou Vöröšovou spolupracují na hudebně- taneční laboratoři ve které propojují svět hudby a pohybu. V ateliérech Archa.lab vyučuje od roku 2016.