ARCHA.LAB ATELIÉR: Hýbánky, dramaťáček pro děti od 3 do 6 let / ODLOŽENO
 
KURZ / ve Studiu Archa  

Milí účastníci ateliérů Archa.lab,

vzhledem k rychle se zhoršující situaci spojené s pandemií Covid-19, jsme nuceni přistoupit k ochrannému opatření.
Plánované otevřené hodiny a následné pravidelné kurzy ateliérů pro děti i dospělé se do odvolání nebudou konat.

Těm z vás, kteří si zakoupili kurz online přes GoOut bude platba v plné výši vrácena zpět na účet automaticky do dvou týdnů. V případě nákupu osobně na pokladně Divadla Archa, Vám platbu za kurzovné vrátíme v hotovosti do 30. října 2020.
 
Vím, že z této zprávy nemáte radost. Věřte nám, že nás k tomuto kroku vedla zralá úvaha, která vychází z vědomí odpovědnosti za zdraví a bezpečnost nás všech.

Děkuji za pochopení,
za vedení Divadla Archa,

Jana Svobodová, umělecká vedoucí Archa.lab

Pro případné dotazy, prosím, kontaktujte produkční Archa.lab Romanu Sekáčovou na romana.sekacova@divadloarcha.cz nebo tel. 602 695 044.


Uvedení  
Ke stažení  

„Náš  ateliér pro nejmenší děti se formou přirozených her zaměřuje na poznávání těla, mysli, dechu, probouzení a tříbení smyslů. Organicky propojujeme nejrůznější žánry – pohyb, hlas, zvuk a výtvarnou tvorbu. Namísto nároku na výkon dáváme prostor kreativitě a radosti z ní. Rozvoj tvořivosti a fantazie doplňujeme podporou optimálního rozvoje motoriky.“
Karolína Křížková a Veronika Knytlová, lektorky

► Úterky / 15.30
► Cena ateliéru /14 lekcí- 2 800 Kč
► Lektorky:  Karolína Křížková, Veronika Knytlová

► Místo konání: Studio Archa.lab, Zlatnická 8, Praha 1

Kontaktní osoba:
Romana Sekáčová, produkce Archa.lab
E: romana.sekacova@archatheatre.cz

Kredity

Veronika Knytlová
Tancem se zabývá od dětství, taneční vzdělání získala na dnešní konzervatoři TCP, ale především účastí na nejrůznějších workshopech a seminářích u nás i v zahraničí. Absolvovala PedF UK, dva roky studovala na FA ČVUT. Jako interpretka spolupracovala s výraznými choreografy i režiséry české i zahraniční scény. Společně s Terezou Ondrovou v roce 2004 založily taneční skupinu VerTeDance. Za svou práci získala řadu ocenění. Během celé své taneční kariéry se zabývá pedagogikou tance dospělých i dětí. V posledních letech se intenzivně věnuje józe a masážím.

Karolína Křížková
Vystudovala katedru nonverbálního divadla na pražské HAMU. Ve své tvorbě ráda propojuje žánry napříč tancem, novým cirkusem, mimem a klaunérií. Je členkou divadelního uskupení Holektiv. Podílí se na dětských produkcích (studio DAMÚZA, FysioART). Externě účinkuje na scénách Národního divadla a Nové scény. Jako pedagog působí také v centru pro nový cirkus CIRQUEON a v Pohybu dětem.