Dan Bárta & Illustratosphere – Zvířený prach tour
 
hudba  

Zpěvák Dan Bárta se v devadesátých letech proslavil v kapelách Alice a J.A.R a také účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. V roce 2000 založil vlastní skupinu Illustratosphere, se kterou v Divadle Archa pokřtí dlouho očekávané páté řadové album Kráska a zvířených prach. Jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí předvede svůj nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu a společně s prvotřídními hudebníky představí nové písně.

 


Testování v Divadle Archa

Vážení diváci, 
před vstupem do divadla Vás naši uvaděči nejprve požádají o předložení certifikátu o ukončeném očkování, negativním testu nebo dokladu o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech (konkrétněji viz níže). Během koncertů 2. a 3. října Vám také nabízíme možnost provedení antigenního testu v mobilním odběrovém centru našeho partnera Anygence přímo v divadle. V sobotu 2. října na koncertě Mejla 70 bude testování otevřeno od 16 do 20:30 hodin, v neděli 3. října na koncertě Dana Bárty pak od 18 do 20:30 hodin. Využijte prosím celé otevírací doby testovacího centra, aby odbavení u vstupu bylo co nejplynulejší. Děkujeme Vám za spolupráci při dodržování aktuálních opatření.  

Aktuální podmínky pro vstup do vnitřních prostor divadel a koncertních sálů jsou následující:  
► Respirátor třídy FFP2 nebo vyšší. 
► Platný očkovací certifikát, nebo 
► PCR test (negativní výsledek starý max. 7 dní), nebo 
► AG test (negativní laboratorní výsledek starý max. 72 hod.), nebo 
► potvrzení o prodělání Covid-19 v posledních 180 dnech, nebo
► samotest provedený na místě bezprostředně před vstupem do divadla.  
Prostory divadla jsou vybaveny stojany s dezinfekcí. Po celou dobu návštěvy je nutné mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). 
V případě pozitivního výsledku není možné zakoupené vstupenky vyměnit ani vrátit. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete zde: https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla


Uvedení  
Ke stažení