15 let vydavatelství Polí5
Načeva, HM, B4 + OTK a další
 
hudba  

Velký večer alternativní hudby po covidovém půstu v Arše. 15. narozeniny vydavatelství Polí5 - labelu silných zvuků a básnických textů.

Na 2 stagích, ve foyer a baru oslavíme po roce a půl konec kulturní stopky. Uvedeme celkem 6 nových alb, která nám doba nedovolila si poslechnout naživo. Všechny se představí v nadupaných line-upech. Jako headlineři zahrají kapely Hm a Načeva. Hm předvedou své brilantní dovednosti ve speciálně nazvučeném setu na jeden výstup. Načeva vystoupí s novým albem Zdivočelí koně (vyšlo před rokem, LP na Vánoce, nejen disidentské básně zahraje v komorní sestavě). Jako další vystoupí ve společném lo-fi setu kapely B4 & OTK (pro Polí5 kmenoví B4 jsou dvounásobní vítězové ceny Vinyla a OTK mají na kontě cenu Anděla). Na baru bude probíhat celovečerní zvuková instalace s živými vstupy mistra ambientu Michala Kořána. Ve foyer bude po celý večer hrát Stratocluster, hudební diverze all-star bandu české experimentální scény. Na konec programu všechny příznivce doprovodí eklektický jukebox DBLV. Lineup je postavený tak, aby se koncerty překrývali jen částečně, takže bude možné stihnout takřka všechno.

_

Návštěva akce je možná za dodržení aktuálně platných nařízení Vlády ČR.

V případě, že již máte zakoupenou vstupenku a nevyhovují Vám podmínky pro účast na představení, je možné vstupenku vrátit v místě zakoupení (pokladna Archy/ Goout/ Ticketportal) a to maximálně do 2 pracovních dní před akcí.


Uvedení  
Ke stažení  

Program bude velmi pestrý a budeme se snažit o nová propojení, uvažujeme i o autorských čtení, přednáškách, seminářích, tedy obsadit Archu na celý den - ovšem teď program ještě není uzavřený a postupně jej budeme zpřesňovat.

Polí5 vzniklo v roce 2006, od počátku se zaměřuje na nekomerční tituly s důrazem na solitéry a vůbec kapely co nějakým způsobem vybočují z řady. Za svoji činost obdrželo cenu Vinyla a jeho tituly dostali několik cen a řadu nominací na Album roku či objev roku. Dosud vydáno bezmála 200 alb. Na slavnostním večeru bude v Arše pokřtěno několik novinek vydaných při této příležitosti.


Zahrají:
Načeva
Hm...
Pátí na světě
B4 v kooperaci s OTK
Stinka
Kolna & Skrytý půvab byrokracie
Schrödingerova kočka
Michal Kořán
DBLV
Mermomoc
Ruce naší Dory
Stratocluster

událost na facebooku