Veřejné natáčení Show Jana Krause / přesunuto z 27.10.2020
Produkce: IN FILM Praha
Natáčení Show Jana Krause od 25.5.2021 se opět koná pro veřejnost. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti.  
talkshow  

Natáčení Show Jana Krause 27.10.2020 je přesunuto na 31.8.2021, 19.30. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti. V případě, že Vám nový termín nevyhovuje, je možné do 31.5.2021 zažádat o výměnu za jiný termín, popřípadě o refundaci v místě zakoupení vstupenek (GoOut, Ticketportal, pokladna Divadla Archa).


Z důvodu omezení kapacity hlediště Vám bohužel nejsme schopni zajistit stejná místa, jako máte uvedená na vstupenkách. Dobrá viditelnost je však zaručena.

_

Návštěva akce je možná za dodržení aktuálně platných nařízení Vlády ČR.

V případě, že již máte zakoupenou vstupenku a nevyhovují Vám podmínky pro účast na představení, je možné vstupenku vrátit v místě zakoupení (pokladna Archy/ Goout/ Ticketportal) a to maximálně do 2 pracovních dní před akcí.
Uvedení  
Ke stažení  

Televizní natáčení populární show Jana Krause.

Show Jana Krause přináší českému publiku typ pořadu léta zavedený v zahraničních televizích. I vy můžete zažít atmosféru natáčení této talkshow. Pobaví vás zajímaví hosté a břitký humor pohotového i obávaného moderátora. Show Jana Krause uvádí Televize PRIMA.

Vstupenky v předprodeji v pokladně Divadla Archa, online níže na této stránce nebo na www.goout.cz a v síti Ticketportal.

 

Produkce a dramaturgie: In Film Praha.

Archiv pořadů najdete na www.showjanakrause.cz

Show Jana Krause na YouTube — www.youtube.cz/sjkshow