Mr. Wombat: Na vlnách poťákového moře vol.2
Hello Marcel, Kalle, Dukla
 
hudba  

Ze zdravotních důvodů boužel nebudou moci vystoupit Manon Meurt a tak na akci místo nich vystoupí kapela Hello Marcel.

Pokud Vám změna programu nevyhovuje a přejete si vrátit vstupné, je možné zažádat o refundaci:
- v případě online (Goout) vstupenek na info@goout.cz do 8.9. 23.59 hodin
- v případě vstupenek zakoupených na pokladně Divadla Archa do 8.9. 20.00 hodin
Refundace je možná pouze v případě, že Vaše vstupenka nebude uplatněná.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.
Mr. Wombat a Divadlo Archa


Vyjádření kapely:
Moc nás to mrzí, ale zítřejší koncert v Praze na akci Mr. Wombat ze zdravotních důvodů opět neproběhne. Tentokrát ale jen z naší strany, takže na Kalle a Duklu se můžete těšit dál, nově i na Hello Marcel, kteří vystoupí místo nás. Je nám to líto, do poslední chvíle jsme se snažili koncert nějak zvládnout, ale zdraví je přeci jen přednější. Tak nám to prosím omluvte. Snad se uvidíme brzy na nějaké další akci, moc všem děkujeme za pochopení a hlavně za podporu, kterou od vás neustále máme! Vážíme si toho!
Buďte zdrávi, Manon.

 

Mr. Wombat ve spolupráci s Divadlem Archa zve letos už podruhé na unikátní letní akci věnovanou především současné alternativní hudbě!
V rámci hudebního programu se na stagi vystřídají smutný kluci z Vinohrad - Dukla, něžní indie Kalle a Hello Marcel. O závěrečný večírek na baru se postará DJ Šatysvlečkou.

Nejde jen o hudební akci, v rámci celého odpoledne bude možné navštívit:
- workshop o autorském právu v hudebním průmyslu ► https://fb.me/e/L6Kh4LVW
- výstavu děl výtvarníků spjatých s kolektivem Mr. Wombata (Bety Suchanová, Veronika Butkevich, Lucie Kolečkářová)
- stánek s naším limitovaným udržitelným merchem
a spoustu dalšího!

Těšíme se 8. září v Divadle Archa!


Uvedení  
Ke stažení  

// Dukla \\
Kapela z pražských Vinohrad hrající kytarový pop s českými texty. Duo Lukáš Vydra a Josef Hradilek má na kontě kromě řady singlů dvě EP (Vinohrady a Život perfektní), na podzim loňského roku vydali první album Honza a na konci letošního dubna jim vyšlo EP pod názvem Z dálky píseň. Nostalgicko-romantické texty ladí s melancholickým zvukem. Autorskou dvojici v průběhu uplynulých let doplnili kytarista Martin Horák, bubeník Vojtěch Bärtl a klávesista Jáchym Krohe. Původní bedroom projekt tak posunuli k plnohodnotnému bigbeatu.
Wombat Session - Dukla - https://youtu.be/O-whMrHWNzA
https://www.facebook.com/duklavinohrady
https://dukla.bandcamp.com/

// Kalle \\
 “Je to hudba, ve které se naplno zjevuje moment společenství a propojení, je to zřejmý otisk zatraceně dobrého a detailního vnímání reality, je to budování vztahu jinými prostředky, uvolněný let skrze různé žánrové (a tedy i sociální) bubliny a v neposlední řadě zvukový slovník tvrdých kytar použitý k dost pozitivnímu gestu.” Pavel Klusák, Radio Wave.
David a Veronika Zemanovi spolu hrají od roku 2007 v různých formacích. Táborští Kalle vyrostli jako vedlejší projekt ke skupinám Nod Nod a Veena a svou poslední desku Saffron Hills (2017) nahráli na osmistopý magnetofon (s podobnou technikou experimentovali už při vydání debutu Live from the Room). Kalle dokážou uhranout jednoduchými prostředky – zasněným, osobitým ženským zpěvem v doprovodu pouze elektrické kytary a občasných beatů automatického bubeníka. Jejich nejnovější počínání zahrnuje akustickou kapelu, se kterou stvořili šestipísňové EP.
Wombat Session - Kalle - https://youtu.be/dojPV8v0CMU
https://www.facebook.com/kallesound
https://www.kalle-music.com/

Hello Marcel
http://hellomarcel.cz

Mr. Wombat
https://www.facebook.com/studioMrWombat/
https://www.youtube.com/c/MrWombatLOVE

 

událost na facebooku

 

_

UPOZORNĚNÍ

Návštěva akce je možná za dodržení aktuálně platných nařízení Vlády ČR.

V případě, že již máte zakoupenou vstupenku a nevyhovují Vám podmínky pro účast na představení, je možné vstupenku vrátit v místě zakoupení (pokladna Archy/ Goout/ Ticketportal) a to maximálně do 2 pracovních dní před akcí.