Říjen 2021

15. 10.

10:00–17:00

Signal Talks – Symposium

PLAN C: udržitelnost kulturního a uměleckého prostředí
VSTUP ZDARMA
SIGNAL FESTIVAL
Vstupné zdarma, po předchozí registraci na GoOut.net

V rámci doprovodného programu Signal Festivalu 2021 pro vás máme novinku, kterou ocení všichni umělečtí nadšenci. Zveme vás na úplně první Signal Talks → Symposium na téma PLAN C: udržitelnost kulturního a uměleckého prostředí.

Na konferenci budeme hledat odpovědi nejen na tyto otázky:
→ Jakým způsobem organizovat udržitelné (ekologičtější) výstavy a festivaly?
→ Jak mohou k této snaze přispět nebo jak přispívají umělci?
→ Co dělat, když přijde další uzavření kulturních institucí a lockdown znemožňující prezentaci umění ve fyzickém prostoru?

Kapacita akce je omezená, zaregistrujte svoji účast na ► https://goout.net/cs/signal-talks/szxwbcs/
Vstupné na akci je zdarma, po předchozí registraci. Těšíme se na vás!


V první části sympozia vystoupí mimo jiné Veronika Čechová (Cena Jindřicha Chalupeckého 2019), András Cséfalvay (SK), projekt Black Box (Galerie TIC Brno – Marika Kupková a TIM FF MU – Jana Horáková), David Korecký (kurátor výstavy UNPLUGGED, Galerie Rudolfinum), zástupce Institutu cirkulární ekonomiky a další. Součástí programu je panelová diskuze nesoucí název AR, během níž Signal Festival představí svou spolupráci s kreativním studiem BRAINZ IMMERSIVE. Diskutovat budou mimo jiné umělkyně Radka Bodzewicz, ředitel Signal Festivalu Martin Pošta, Helena Lukášová (3D AR modeling), András Cséfalvay (SK), Ján Pernecký (SK, zakladatel Subdigital) a další.

Časový plán SIGNAL TALKS (10 – 17 hod):
10,00 uvítání účastníků sympózia (Martin Pošta, Monika Szűcsová)
10,15 – 10,45 Stepan Vashkevich: Cirkulární ekonomika: čeho všeho se týká a jaká témata jsou klíčová?
10,50 – 11,20 Veronika Bromová: Časy na Planetě Chaos
11,25 – 11,55 Veronika Čechová: Cena Jindřicha Chalupeckého – experimentální přístupy v nedávných ročnících
12,00 – 12,40 Michal Mitro: Hodnota potřebuje nový překlad (workshop/prezentace)
13,00 – 14,00  PANELOVÁ DISKUZE – SIGNAL AR
14,05 – 14,35 Katarína Hládeková: Online art school is not art school
14,40 – 15,10 Martina Ivičič: DOM
15,15 – 15,45 David Korecký: Unplugged
15,50 – 16,20 Marika Kupková / Jana Horáková / Monika Szűcsová: Černá skříňka / Black Box
Kurátorský projekt mapující strategie přežití umění a umělců v době globální pandemie
16,25 – 16,55 András Cséfalvay: How and where to train models of future

 

facebook ► https://www.facebook.com/events/294170155450352

15. 10.
výtvarné umění
10:00–22:00

Anabáze / výstava

Jan Poš, Štěpán Kovář, Karim Tarakji, Vojtěch Groot
SIGNAL FESTIVAL
15. 10.
AV LIVE
20:00

VEKTROSKOP

Divadlo Archa, Signal Festival a PrusaLab
English–friendly
SIGNAL FESTIVAL
16. 10.
So
výtvarné umění
19:00–22:00

Anabáze / výstava

Jan Poš, Štěpán Kovář, Karim Tarakji, Vojtěch Groot
SIGNAL FESTIVAL
16. 10.
So
AV LIVE
20:00

VEKTROSKOP

Divadlo Archa, Signal Festival a PrusaLab
English–friendly
SIGNAL FESTIVAL
17. 10.
Ne
výtvarné umění
19:00–22:00

Anabáze / výstava

Jan Poš, Štěpán Kovář, Karim Tarakji, Vojtěch Groot
SIGNAL FESTIVAL
17. 10.
Ne
AV LIVE
20:00

VEKTROSKOP

Divadlo Archa, Signal Festival a PrusaLab
English–friendly
SIGNAL FESTIVAL
18. 10.
Po
debata
16:30–18:00
19. 10.
Út
talkshow
19:30
21. 10.
Čt
hudba
20:00
přesunuto z 24.10.2020 a 17.4.2021
22. 10.
hudba
20:00
24. 10.
Ne
přednáška
18:30
English–friendly
24. 10.
Ne
hudba
20:00

The Crimson Marathon

pořádají: Prague Music Performance a Divadlo Archa
English–friendly
26. 10.
Út
talkshow
19:30
28. 10.
Čt
divadlo
20:00
FESTIVAL AKCENT
29. 10.
divadlo
20:00
FESTIVAL AKCENT
30. 10.
So
hudba
20:00

Japan Unlimited

Naoko Kikuchi, Suizan Lagrost, Monika Knoblochová, Kimei Matvija

Listopad 2021

01. 11.
Po
hudba
20:00
English–friendly
02. 11.
Út
talkshow
19:30
03. 11.
St
hudba
20:00

Tara Fuki - křest CD / přesunuto na 2.3.2022

Uvádí Divadlo Archa a Indies Production
přesunuto z 11.11.2020 a 31.3.2021
05. 11.
hudba
20:00

Alternativa meets Heartnoize

Kevin Richard Martin & Pedro Maia – Frequencies For Leaving Earth AV
FESTIVAL ALTERNATIVA
06. 11.
So
hudba
17:00
07. 11.
Ne
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Dálkách

Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a hosté
08. 11.
Po
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Dálkách

Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a hosté
09. 11.
Út
talkshow
19:30
10. 11.
St
hudba / tanec
20:00

INspiraCe

420PEOPLE & Orchestr BERG & Divadlo Archa
English–friendly
11. 11.
Čt
hudba / tanec
20:00

INspiraCe

420PEOPLE & Orchestr BERG & Divadlo Archa
English–friendly
12. 11.
hudba
20:00

Festival Alternativa

Ana Fosca, Kapital Band 1, Raw Deal, Félicia Atkinson, BCAA System, Zangezi
13. 11.
So
hudba
16:00

Festival Alternativa

Jacob Kirkegaard, NYX, Krapo Quartet, Maria W Horn
15. 11.
Po
talkshow
19:30
16. 11.
Út
talkshow
19:30
19. 11.
hudba
20:00
English–friendly
20. 11.
So
divadlo
17:00

Divadlo mnoha možností

NOC DIVADEL 2021
VSTUP ZDARMA
21. 11.
Ne
divadlo
20:00

Ti, kdo mluví sami za sebe / verze v češtině

Jediný příběh je ten váš / koncept, scénář, režie: Jana Svobodová
v češtině
22. 11.
Po
divadlo
20:00

Ti, kdo mluví sami za sebe / verze v angličtině

Jediný příběh je ten váš / koncept, scénář, režie: Jana Svobodová
English–friendly
uvádíme v angličtině
23. 11.
Út
divadlo
20:00

Hrubý domácí produkt

Moving Station, Jiří Honzírek a col.
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
St
divadlo
20:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
divadlo
20:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
So
divadlo
20:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
Út
talkshow
19:30

Prosinec 2021

02. 12.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
přesunuto z 18.12.2020 a 11.3.2021
03. 12.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
přesunuto z 25.4.2020, 19.12.2020 a 12.3.2021
04. 12.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
přesunuto z 26.4.2020, 20.12.2020 a 13.3.2021. Změna začátku na 20.00.
05. 12.
Ne
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
přesunuto z 27.4.2020, 21.12.2020 a 14.3.2021
07. 12.
Út
talkshow
19:30
08. 12.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Oko mečouna

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
09. 12.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Mečení okouna

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
10. 12.
hudba
20:00
11. 12.
So
divadlo
17:00

Cirkus Abrafrk

Daniil Charms, r. Anna Davidová / Divadlo Husa na provázku
pro děti od tří do tři sta třiceti tří let
11. 12.
So
divadlo
20:00

Pammrová/Březina

režie: Jan Frič / Divadlo Husa na provázku
pražská premiéra
12. 12.
Ne
divadlo
20:00

Chazarský slovník

M. Pavić, J. Mikulášek, K. Menclerová / Divadlo Husa na provázku
od 19.00 dramaturgický úvod ve foyer
14. 12.
Út
talkshow
19:30
18. 12.
So
divadlo
20:00
19. 12.
Ne
divadlo
20:00
20. 12.
Po
hudba
20:00
přesunuto z 27.5.2020, 28.11.2020 a 9.12.2020
21. 12.
Út
talkshow
19:30

Leden 2022

11. 01.
Út
talkshow
19:30
18. 01.
Út
talkshow
19:30
20. 01.
Čt
hudba
20:00

The Tiger Lillies & Orchestr Berg – Bohemian Nights

Přesunuto ze 14.5.2020, 13.11.2020 a 29.5.2021. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti.
English–friendly
21. 01.
hudba
20:00

The Tiger Lillies & Orchestr Berg – Bohemian Nights

Přesunuto z 15.5.2020, 14.11.2020 a 30.5.2021. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti.
English–friendly
25. 01.
Út
talkshow
19:30

Únor 2022

01. 02.
Út
talkshow
19:30
02. 02.
St
hudba
20:00
English–friendly
přesunuto z 31. 10. 2021
08. 02.
Út
talkshow
19:30
15. 02.
Út
talkshow
19:30
22. 02.
Út
talkshow
19:30

Březen 2022

01. 03.
Út
talkshow
19:30
02. 03.
St
hudba
20:00

Tara Fuki a M. Dvořáček: Motýlí křídla rozvlní Archu

uvádí Divadlo Archa a Indies Production
přesunuto z 11.11.2020, 31.3.2021 a 3.11.2021
08. 03.
Út
talkshow
19:30
15. 03.
Út
talkshow
19:30
20. 03.
Ne
hudba
20:00

Maceo Parker

Pořádá ISAMAX s.r.o.
English–friendly
22. 03.
Út
talkshow
19:30
29. 03.
Út
talkshow
19:30

Duben 2022

05. 04.
Út
talkshow
19:30
12. 04.
Út
talkshow
19:30
19. 04.
Út
talkshow
19:30
26. 04.
Út
talkshow
19:30

Květen 2022

03. 05.
Út
talkshow
19:30
07. 05.
So
hudba
20:00

GusGus

pořádá Selection
přesunuto z 19.11.2021
09. 05.
Po
hudba
20:00
10. 05.
Út
talkshow
19:30
13. 05.
hudba
20:00

Van der Graaf Generator

Uvádí 10:15 Entertainment
přesunuto z 20.4.2020, 13.9.2020, 22.9.2021
17. 05.
Út
talkshow
19:30
18. 05.
St
hudba
20:00

Mitski (US), support: Sasami

pořádá fource
24. 05.
Út
talkshow
19:30
31. 05.
Út
talkshow
19:30

Červen 2022

07. 06.
Út
talkshow
19:30
14. 06.
Út
talkshow
19:30
21. 06.
Út
talkshow
19:30
28. 06.
Út
talkshow
19:30