Duben 2015

15. 04.
St
divadlo
20:00–21:30

Sólo pro Lu

Jana Svobodová, Jing Lu / Divadlo Archa
English–friendly
150 Kč / student, senior 100 Kč

Autorská inscenace se na pozadí osobního příběhu herečky  a zpěvačky Jing Lu dotýká obecných rovin lidského života. Autentické texty, které vznikaly formou rozhovorů mezi režisérkou a protagonistkou tvoří základ scénickému obrazu. Jing Lu přímo před očima diváků vyrábí pomocí kytarového looperu zvuková prostředí, ze kterých vychází originální hudba Michala Nejtka. Osobní příběh, rafinovaná práce s projekcí, světelný design a herecká akce protagonistky vytvářejí jevištní tvar, ve kterém se mísí vážné okamžiky lidského života s radostí, humorem a nadějí.



Ohlasy diváků

“Jedno tělo a jeden hlas a dokázaly přivést na jeviště celý svět.”
Jitka Polanská


“Včera jsem viděla premiéru a moc se mi líbila, propracováno do posledního detailu!  Udržet pozornost diváků sama na scéně celých více jak 80 minut, to už je co říci! Go Jing go!“
Monie Kim

 
”Bylo to velice silné představení… má velmi hluboký záběr, obsahuje chvíle, které drásají  srdce a chvíle jemného humoru.”
Helena Klímová
 
"Moje smysly pracovaly na všechny obrátky a v jednu chvíli jsem nebyl daleko od nostalgických slz.Čína a Vietnam spojuje mnohé, ale zároveň si jsou tak cizí. I proto jsem našel v Tvém příběhu i svůj příběh a za to Ti moc děkuju."
Nguyen Q. Dung

 

Odkazy

Jing Lu vypráví svůj příběh — ČRo Vltava, 28.2.2012

Sólo pro Lu ukáže Čínu jinak — Ústecký deník, 2012

Sólo pro Lu z Divadla Archa je pozváno na festival nezávislé kultury v Pekingu — epochtimes.cz, Zdenka Danková | 17. 4. 2013

Webové stránky kapely Allstar Refjúdží Band

Kredity

Hraje: Jing Lu

Koncept a scénář: Jana Svobodová a Jing Lu
Režie: Jana Svobodová
Hudba: Michal Nejtek
Dramaturgie: Nina Rutová
Texty písní v češtině, dramaturgická spolupráce: Ondřej Hrab
Texty písní v čínštině: Jing Lu, Meng Jialo (dynastie Tang)
Světla: Pavel Kotlík
Zvuk: Jan Burian
Výtvarné objekty a kostýmy: Philipp Schenker
Produkce: Petra Čechová

Premiéra: 28. a 29. února 2012

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Programu Kultura Evropské Unie

Představení podpořili

16. 04.
Čt
divadlo
20:00–22:30

Babička: Šťastná to žena!

Božena Němcová, Petr Oslzlý, Ivo Krobot / Divadlo Husa na provázku
Vhodné pro diváky od 12 let.
17. 04.
divadlo
20:00–22:30

Babička: Šťastná to žena!

Božena Němcová, Petr Oslzlý, Ivo Krobot / Divadlo Husa na provázku
Vhodné pro diváky od 12 let.
18. 04.
So
divadlo
20:00–22:30

Mein Švejk (Operetta. Komedie. Smrt.)

Jaroslav Hašek, Karel Vaněk, J. A. Pitínský / Divadlo Husa na provázku
pražská premiéra
19. 04.
Ne
divadlo
20:00–22:30

Mein Švejk (Operetta. Komedie. Smrt.)

Jaroslav Hašek, Karel Vaněk, J. A. Pitínský / Divadlo Husa na provázku
pražská premiéra
20. 04.
Po
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
22. 04.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Odhalená zahálka

Speciální host: skupina Yellow Sisters.
23. 04.
Čt
divadlo
20:00–22:00
25. 04.
So

11:00–17:00

Dílna Počasí těla

lektor: Frank van de Ven
English–friendly
Archa.lab
26. 04.
Ne

11:00–17:00

Dílna Počasí těla

lektor: Frank van de Ven
English–friendly
Archa.lab
27. 04.
Po
tanec
20:00–21:00

Definuj se!

Haas, svíteková, Vrba a kol. / Archa.lab
English–friendly
Archa.lab
1. a 2. PREMIÉRA
28. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 04.
St
tanec
20:00–21:00

Definuj se!

Haas, svíteková, Vrba a kol. / Archa.lab
English–friendly
Archa.lab
1. a 2. PREMIÉRA

Květen 2015

05. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 05.
Po
divadlo
20:00–21:10

Made in Macau

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
Archa.lab
12. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 05.
divadlo
20:00–21:10

Made in Macau

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
Archa.lab
17. 05.
Ne
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Květinách

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
18. 05.
Po
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Květinách

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
19. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 05.
St
divadlo
20:00–21:35
21. 05.
Čt
divadlo
20:00–21:35
22. 05.
divadlo
20:00–21:35
25. 05.
Po
hudba
20:00–21:45

Festival Pražské jaro 2015

Heiner Goebbels: Songs of Wars I Have Seen, Petr Wajsar: Vápenná sinfonietta
26. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 05.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
27. 05.
St
divadlo
20:00–22:00
27. 05.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
28. 05.
Čt
divadlo
20:00–22:00
28. 05.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6

Červen 2015

02. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 06.
St
divadlo
20:00–21:10

Made in Macau

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
Archa.lab
04. 06.
Čt
divadlo
20:00–21:10

Made in Macau

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
Archa.lab
09. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 06.
St
divadlo
20:00–21:00

Kaddiš

Imre Kertész / Barbara Lanciers / Jake Goodman
English–friendly
11. 06.
Čt
divadlo
20:00–21:00

Kaddiš

Imre Kertész / Barbara Lanciers / Jake Goodman
English–friendly
12. 06.
hudba
19:00–23:30

Sbohem a řetěz „50“

Koncert k nedožitým padesátinám Filipa Topola
15. 06.
Po
divadlo
20:00–22:00
16. 06.
Út
divadlo
20:00–22:00
17. 06.
St
tanec
20:00–20:45

Phrasing the Pain

420PEOPLE, Ann Van den Broek
English–friendly
PQ Performing Prague
18. 06.
Čt
tanec
19:00–20:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
PQ Performing Prague
18. 06.
Čt
divadlo
20:30–22:00

Sólo pro Lu

Jana Svobodová, Jing Lu / Divadlo Archa
English–friendly
PQ Performing Prague
19. 06.
hudba
20:00–22:00
English–friendly
20. 06.
So
divadlo / hudba
20:00–21:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
PQ 2015: Performing Prague
21. 06.
Ne
divadlo
17:00–18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
21. 06.
Ne
divadlo / hudba
20:00–21:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
PQ 2015: Performing Prague
22. 06.
Po
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 PQ Performing Prague
23. 06.
Út
divadlo
20:00–21:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
23. 06.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 PQ Performing Prague
24. 06.
St
divadlo
20:00–21:35
25. 06.
Čt
divadlo
20:00–21:35
26. 06.
divadlo
20:00–21:30

Sólo pro Lu

Jana Svobodová, Jing Lu / Divadlo Archa
English–friendly
PQ Performing Prague

Srpen 2015

05. 08.
St
hudba
20:00–22:00
English–friendly
VYPRODÁNO
25. 08.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2015

01. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 09.
hudba
19:00–23:59

15 let Kytary.cz a kytaroví velikáni

Adam Rafferty (USA), Michael Fix (AUS) & další
English–friendly
19. 09.
So
tanec
16:00–23:59

Torobaka

Akram Khan & Israel Galván
English–friendly
Archa míří do Hellerau
21. 09.
Po
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Pink Freud

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
22. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 09.
St
hudba
20:00–23:00
23. 09.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
24. 09.
Čt
hudba
20:00–22:00

Suchý, Králíček & Květy

ReFestival Old’s Cool
24. 09.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 09.
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 09.
divadlo
20:00–22:00

An Old Monk

Josse De Pauw & Kris Defoort Trio / LOD muziektheater
English–friendly
česká premiéra
29. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Říjen 2015

02. 10.
hudba / tanec
19:30–20:45
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
06. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 10.
St
divadlo / tanec
19:30–20:45
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Čt

18:30–19:15
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Čt
divadlo
19:30–20:20
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
divadlo
19:30–20:25
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
hudba / tanec
20:30–21:40
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
10. 10.
So
divadlo / hudba / tanec
20:00–22:00

Plug and Play

světová premiéra / derniéra
4 + 4 DNY V POHYBU
11. 10.
Ne
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Lese

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
12. 10.
Po
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Lese

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
13. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 10.
Čt
diskuze
18:00–20:00

Dlouhý stůl: BUSKING = ASKING

Spielraum Kollektiv
Archa.lab
vstup zdarma
16. 10.
hudba
20:00–23:00

Love Me Gender: Co sex děje v popu 2015?

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
18. 10.
Ne
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
19. 10.
Po
divadlo
10:00–11:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.školám
19. 10.
Po
divadlo
19:00–20:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
19. 10.
Po
divadlo
21:00–22:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Upozornění: z představení 19. a 20. října 2015 bude pořizován záznam Českou televizí.
20. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 10.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Upozornění: z představení 19. a 20. října 2015 bude pořizován záznam Českou televizí.
21. 10.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Rodeo a Julie

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Ondřej Smeykal.
22. 10.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Hrad, hlad a hnát

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 10.
divadlo
20:00–21:35
24. 10.
So
divadlo
20:00–21:35
26. 10.
Po
tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.školám
26. 10.
Po
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
27. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 10.
St
hudba
20:00–22:00

Esperanza Spalding Presents: Emily's D+Evolution

Pořádá Prague Music Performance Institute.
English–friendly
29. 10.
Čt
divadlo
17:30–19:00

Otevřená hodina Ateliéru Divadlo všedního dne

První otevřená hodina zdarma!
English–friendly
Archa.lab
29. 10.
Čt
hudba
20:00–22:00
English–friendly

Listopad 2015

01. 11.
Ne
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
1. premiéra
02. 11.
Po
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
2. premiéra
03. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 11.
St
hudba
20:00–22:00

Sophie Hunger — Supermoon Tour

support: Mark Berube a Kristina Koropecki
English–friendly
05. 11.
Čt
literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Psyché

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
06. 11.
literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Psyché

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
07. 11.
So
divadlo
20:00–21:35
08. 11.
Ne
divadlo
20:00–21:35
09. 11.
Po
hudba
20:00–21:45
English–friendly
10. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 11.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Svatý Martin na opadaném koni

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters.
12. 11.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Bosá kobyla

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 11.
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
14. 11.
So
divadlo / hudba
20:00–21:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
15. 11.
Ne
divadlo / hudba
20:00–21:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
16. 11.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 11.
Čt
divadlo
20:00–21:40

Interrobang – Preenacting Europe / Evropa? Jaká bude?

Festival Akcent, Pražský divadelní festival německého jazyka a Goethe Institut Praha
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
budova bývalého Federálního shromáždění
20. 11.
divadlo
10:00–11:40

Interrobang – Preenacting Europe / Evropa? Jaká bude?

Festival Akcent, Pražský divadelní festival německého jazyka a Goethe Institut Praha
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
budova bývalého Federálního shromáždění Archa.školám
20. 11.
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
20. 11.
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech. ANGLICKÁ VERZE
20. 11.
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
20. 11.
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech. ANGLICKÁ VERZE
21. 11.
So
divadlo
17:00–22:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma
23. 11.
Po
divadlo
18:00–19:30

Rimini Protokoll (Helgard Haug, Daniel Wetzel) – Qualitätskontrolle / Kontrola kvality

Festival Akcent a Pražský divadelní festival německého jazyka
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Út
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
24. 11.
Út
divadlo
18:00–19:30

Rimini Protokoll (Helgard Haug, Daniel Wetzel) – Qualitätskontrolle / Kontrola kvality

Festival Akcent a Pražský divadelní festival německého jazyka
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Út
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
25. 11.
St
dílna
16:00–19:00

Free Apples — DidaDiv / Uprchlíci

Jindřich Krippner a Tereza Krippnerová
FESTIVAL AKCENT
foyer Divadla Archa
25. 11.
St
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
divadlo
18:00–20:00
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
St
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
divadlo
21:00–23:00
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Čt
dílna
16:00–19:00

Free Apples — DidaDiv / Uprchlíci

Jindřich Krippner a Tereza Krippnerová
FESTIVAL AKCENT
foyer Divadla Archa
26. 11.
Čt
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
26. 11.
Čt
divadlo
18:00–20:00
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Čt
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
26. 11.
Čt
divadlo
21:00–23:00
FESTIVAL AKCENT
27. 11.

19:00–21:00

Fremde Freunde / Pěšky mezi Drážďanami a Prahou

Zážitkové setkání s večeří. Omezená kapacita!
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
So
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
28. 11.
So
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
29. 11.
Ne
dílna
17:00–19:00
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
29. 11.
Ne
film
20:00–22:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
Po
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2015

01. 12.
Út
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT
01. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 12.
St
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT
04. 12.
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Vesmíru

Pořadem provází Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
05. 12.
So
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Vesmíru

Pořadem provází Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
06. 12.
Ne
hudba
20:00–22:00

Bohuslav Martinů byl skvělý i jazzový skladatel!

Jihočeská filharmonie České Budějovice, Big Band Gustava Broma
English–friendly
světová premiéra
07. 12.
Po
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
07. 12.
Po
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
08. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
09. 12.
St
konference
10:00–16:30

Střed zájmu: Kultura 360°

Konferenci pořádá Institut umění.
09. 12.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
11. 12.
divadlo
20:00–21:35
12. 12.
So
divadlo
20:00–21:35
13. 12.
Ne
hudba
20:00–22:00
15. 12.
Út
setkání
20:00–23:00

Proti strachu!

Tematický večer a obnovená premiéra Respektování v Divadle Archa
Vstupné dobrovolné
16. 12.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Prostý srnec

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters.
17. 12.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Již za týden!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
18. 12.
divadlo
20:00–21:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
pro dospělé
19. 12.
So
divadlo
16:00–17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
pro děti
20. 12.
Ne
hudba
20:00–23:00

Leden 2016

05. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 01.
St
debata
18:00–20:00

Respektování 2016 — Jak se hledá příběh

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
18. 01.
Po
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Pravý opak aneb Obrana hodnot

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
19. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 01.
St
hudba / literatura
20:00–22:00

Procházka Turnovým hájem 4

křest čtvrté knížky Evy Turnové spojené s koncertem Longital a Eturnity
21. 01.
Čt
divadlo
19:00–20:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
Hostujeme v Divadle Husa na provázku (Brno)
21. 01.
Čt
divadlo
20:00–21:30

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
23. 01.
So
předávání cen
20:00–23:00
26. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2016

01. 02.
Po
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
Premiéra přesunuta ze 4.10.2015 na 1.2.2016
02. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 02.
Čt
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
05. 02.
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
06. 02.
So
hudba
19:00–23:00
English–friendly
07. 02.
Ne
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Poezii

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
08. 02.
Po
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Poezii

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
09. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 02.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
10. 02.
St
debata
18:00–20:00

Respektování 2016 / Slovensko – Denník N

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
10. 02.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
11. 02.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
11. 02.
Čt
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
12. 02.
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
13. 02.
So
debata
18:00–19:30

Setkání s umělci — Ultima Vez

debata s členy souboru Ultima Vez
English–friendly
Vstup zdarma.
13. 02.
So
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
14. 02.
Ne
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
16. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 02.
Čt
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
20. 02.
So
hudba
20:00–22:00

Sváteční Pop — Audiobiograf

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
22. 02.
Po
předávání cen
20:00–21:15

Malá inventura — Slavnostní vyhlášení cen

Slavnostní udílení cen Česká divadelní DNA.
23. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 02.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Žhavé koudobro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
25. 02.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Poloprázdné krmítko

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 02.
výtvarné umění / hudba
20:00–22:00

Petr Nikl — Švábí arabesky

Jaroslav Mugrauer, Michael Delia, Jaroslav Kořán, Oskar Török, Robert Škarda, Ondřej Smeykal, Tomáš G. Pospíšil, Petr Nikl a Ondřej Eremiáš
English–friendly
27. 02.
So
divadlo
20:00–21:35
28. 02.
Ne
divadlo
18:00–19:35
29. 02.
Po
divadlo
20:00–21:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
s anglickými titulky

Březen 2016

01. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 03.
St
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
03. 03.
Čt
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
04. 03.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
1. premiéra
05. 03.
So
divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
06. 03.
Ne
divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
07. 03.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
2. premiéra
08. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
St
literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Nonstopech

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
10. 03.
Čt
hudba
20:00–22:00

Tindersticks

support: Miss Kenichi
English–friendly
11. 03.
debata / hudba
20:00–23:00

Hudba 2015: Umčo a bejkárny

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
12. 03.
So
hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English–friendly
13. 03.
Ne
hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English–friendly
15. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
St
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
17. 03.
Čt
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
22. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 03.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Čerstvé bujaro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
24. 03.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Nezdolná zevluška

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
29. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
30. 03.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
30. 03.
St
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
derniéra
31. 03.
Čt
tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.školám / derniéra
31. 03.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6

Duben 2016

01. 04.
divadlo
20:00–21:35
02. 04.
So
divadlo
20:00–21:35
03. 04.
Ne
hudba
20:00–22:00

Jan Burian a Bizzare Band

Večírek na pokraji žánrů
English–friendly
04. 04.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 04.
So
dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English–friendly
Archa.lab
09. 04.
So
hudba
20:00
English–friendly
10. 04.
Ne
dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English–friendly
Archa.lab
11. 04.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
12. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
Út
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
12. 04.
Út
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
setkání
17:30

ENTRÉE K FESTIVALU SMĚJÍCÍ SE BESTIE

Divadlo Husa na provázku
Koná se v kavárně Černá labuť (Na Poříčí 25, Praha 1)
13. 04.
St
debata
18:00–19:00

Kabinet Zelený Raoul

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
divadlo
19:30

Bubiland aneb Kabaret u politické mrtvoly

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
hudba
21:00

Stones Beatles

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
happening
22:15

Smějící se Timo

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
debata
18:00–19:00

Tady všady byl / Kabinet Cimrman

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
divadlo
19:30–21:45

Fidlowačka aneb Kde domov můj?

J. K. Tyl, L. Smoljak, H. Krejčí a E. Tobiáš / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
setkání
22:15

Národní karaoke pokračuje

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie