Nehrajeme, tvoříme. A chystáme se na léto!

5. 5. 2021

Umělecký kolektiv Tabula Rasa úspěšné pokročil ve zkoušení inscenace ELEMENTUM - VZDUCH v rámci rezidence Archa.Fresh, která je určena mladým začínajícím umělcům. Premiérové veřejné uvedení plánujeme na 13. a 14.7.
 
I nadále je Divadlo Archa místem neobvyklých a inspirativních setkání. Důkazem je další nově vznikající hudebně výtvarný projekt s názvem PIANO BABYLON. Svoji tvůrčí představivost a hravost v něm propojují špičkoví čeští umělci: klavíristka Beata Hlavenková, výtvarník Petr Nikl a hudební skladatel Michal Nejtek. Premiéru plánujeme na 21.7.
 
V těchto dnech probíhá v prostorách divadla také intenzivní zkoušení divadelního projektu režisérky Jany Svobodové a kolektivu. Veřejná premiéra je naplánována na 29.6. a 30.6.

 

8. dubna 2020 jsme uskutečnili online vzpomínku na ekonoma Michala Mejstříka - večer s názvem MICHAL MEJSTŘÍK MEMORIAL připravili ekonom Tomáš Sedláček, viceprezident Svazu průmyslu a obchodu Radek Špicar, ředitelka EEIP Dita Tesárková a ředitel Divadla Archa Ondřej Hrab. Záznam streamu si můžete pustit na našem YouTube.
 
Na platformě Archa.Room stále přibývá nový obsah - playlisty, záznamy, inspirace.

Brzy vás snad budeme moci přivítat u nás v Arše. Těšíme se moc.

Buďte s námi.