pronájem

Nabídněte svým klientům, partnerům či hostům neobvyklý zážitek! V unikátním divadelním prostoru s neopakovatelnou atmosférou v centru Prahy.
Ceny české filmové kritiky v Divadle Archa Velký sál / stolové uspořádání Velký sál / stolové uspořádání Divadlo Archa / hlavní vchod Foyer Divadla Archa foyer Divadla Archa foyer Divadla Archa Noc divadel 2017 v Divadle Archa Večer Proti Strachu! – obnovená premiéra Respektování v Divadle Archa Mouvo / Motion Design Festival The Tiger Lillies v Divadle Archa bar-Archa.jpg 25 let Divadla Archa / 7. června 2019 Bar Divadla Archa Bar Divadla Archa / drinks

Proměnlivost prostor divadla, které každý den vypadá jinak, je oceňována nejen u nás, ale i v zahraničí. Archa není ovšem pouze místem divadelních, tanečních, multimediálních představení a koncertů, je také místem konferencí a mnoha společenských akcí. Potvrdit to může například belgický král Albert II., který si při své návštěvě Prahy zvolil Archu nejen pro představení belgického tanečního souboru Rosas, ale i pro uspořádání oficiální diplomatické večeře.

Unikátní prostor

Unikátní multifunkční prostor se dvěma sály nabízí variabilní využití. Velký a malý sál s celkovou kapacitou až 1200 lidí je možné podle potřeb měnit, přestavovat a spojovat. Divadlo je v neposlední řadě vybaveno nejlepšími současnými technologiemi v oblasti zvuku, světel a projekce. Všechny prostory Divadla Archa jsou bezbariérové.

Divadlo Archa a jeho tým se těší velmi dobrému renomé v České republice i v zahraničí. Archa je vyhledávanou destinací pro zahraniční divadelní a taneční umělce, hudebníky, kapely a orchestry. Variabilita prostor a naše zkušenosti umožňují vysoce individuální profesionální přístup a komplexní produkčně-technické zabezpečení Vašeho eventu – na klíč.

Poskytované služby

— individuální přístup k potřebám klienta
— příprava a realizace akcí na „klíč“ i včetně scénáře a režie
— pronájem prostor a technického vybavení
— produkční a technické zabezpečení (technické služby, požární a lékařský dozor, SBS, uvaděči, šatna pro Vaše hosty atd.)
— scénografie – úprava prostor pro Váš záměr
— umělecký program – nabídka a nasmlouvání umělců spolupracujících s Divadlem Archa
— catering
— výroba propagačních materiálů, pozvánek atd.

Divadlo Archa nabízí vlastní prostory k pronájmu v rámci své vedlejší činnosti a mimo dnů, kdy uvádí svůj program. Ceny pronájmů a služeb jsou kalkulovány vždy individuálně dle časového a prostorového rozsahu jednotlivých akcí a dle rozsahu objednaných služeb.

Konference
Tiskové konference
Předávání cen
Firemní eventy
Slavnostní ceremoniály
Rauty a recepce
Výstavy
Projekce a prezentace
Zadaná divadelní představení
Koncerty

Zbyněk Ondřich

Finanční manager a zástupce ředitele / Pronájmy a provoz

+420 221 716 105 zbynek.ondrich@archatheatre.cz